HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

KOMET KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kozmetik sektörünün köklü firmalarından biri olan Komet Kozmetik San.Tic.Ltd.Şti uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimi ile hertürlü renkli kozmetik ürününü kendi tesislerinde üretmekte olup iç ve dış piyasalarda tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Komet ailesinin çarpıcı renkleri ve dikkat çeken ambalajları ile piyasaya sunduğu ürünleri arasında oje, göz farı, allık, pudra, pata-krem, top allık, terracotta pudra-allık, fondoten, maskara, eyeliner, dipliner, lipgloss, likid ruj, ruj, dudak koruyucu, hata örtücü yer almaktadır.

Colleen, Glen, Lollis ve Jemie tescilli markalarıyla tüm Türkiye’nin ve bir çok dış ülkenin beğenisini kazanan Komet Kozmetik temizliğe, seri üretime ve kaliteye verdiği önemi tüm Türk ve dünya tüketicilerine ispatlamıştır. Komet Kozmetik ürettiği tüm ürünlerin formülü ve rengi ile ilgili en küçük detaylara kadar çalışmakta ve ürünlerini defalarca yaptığı araştırmalar ve testler sonucu ortaya çıkartmaktadır. Her zaman daha mükemmele ulaşmalarının sırrı bu detaylı ve titiz çalışmalarda gizlidir.
ÜRÜNLERİMİZ   *   STANDLARIMIZ   *   HAKKIMIZDA   *   Colleen E-KATALOG   *   FUARLAR   *   İLETİŞİM